POLICJANCI ZAANGAŻOWALI SIĘ W POMOC 2-LETNIEJ OLIWCE

Autor: mat prasowe MSWiA 2018-08-21 08:04:28
Wrocławscy funkcjonariusze włączyli się w organizację pikniku charytatywnego, zorganizowanego dla małej Oliwki. Dziewczynka urodziła się z poważną wadą serca i tylko operacja w Stanach Zjednoczonych może uratować jej życie. Dziś już wiemy, że dzięki ogólnopolskiej akcji i zaangażowaniu ludzi dobrej woli, udało się zebrać ponad 5 milionów złotych.

Malutka dziewczynka urodziła się ze złożoną wadą serca. Tylko dwa ośrodki na świecie są w stanie dokonać tak złożonej operacji na drobnym serduszku. Rodzice rozpoczęli dramatyczną walkę o zebranie funduszy. Akcją zainteresowały się krajowe media, w pomoc Oliwce zaangażowali się ludzie dobrej woli i już dziś wiadomo, że udało się zebrać fundusze.

Funkcjonariusze wrocławskiej komendy miejskiej również zaangażowali się w pomoc 2-letniej dziewczynce. Wraz z Komisarzem Lwem – maskotką dolnośląskiej Policji uczestniczyli w pikniku i zbieraniu funduszy. Funkcjonariusze prezentowali sprzęt służbowy i udzielali porad z zakresu bezpieczeństwa. Komisarz Lew pokazywał najmłodszym policyjne radiowozy i opowiadał o służbie w Policji.

Małej Oliwce życzymy wytrwałości. Tyle osób trzyma za Ciebie kciuki, że operacja musi się udać.

© 2018 Super-Polska.pl stat4u