INAUGURACJA MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW

Autor: Podkarpacki UW 2018-11-08 09:09:06
Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wzięła udział w inauguracji XXI Międzynarodowych Targów Biznes Żywność Medycyna Auto Flota Rzeszów 2018.

Równocześnie z wydarzeniem odbywa się kongres pn. „Dokąd zmierza Polski handel?”, w ramach którego będą poruszane tematy związanych z rynkiem FMCG w Polsce oraz trendami na rynku europejskim.

– Podczas dzisiejszych Targów zaprezentują się nie tylko przedstawiciele i producenci znanych marek, ale także debiutanci, którzy dopiero wchodzą na rynek. Na rynek niezwykle wymagający, na którym oczekiwania konsumentów cały czas rosną. W związku z tym oferowane produkty i usługi powinny być coraz lepsze i coraz bardziej dostosowane do zmieniających się gustów. Wysoka konkurencyjność oraz wspomniane już rosnące oczekiwania sprawiają, że polski rynek z jednej strony stawia na tradycję, ale z drugiej musi iść do przodu, szukając innowacyjnych rozwiązań i nowatorskich technologii w wytwarzaniu swych produktach. Targi są doskonałą okazją do zaprezentowania interesującej oferty produktowej, wymiany poglądów i opinii, nawiązania kontaktów biznesowych oraz zapoznania się z opinią konsumentów, co niewątpliwie przyczyni się zwiększenia jakości produktów i świadczonych usług. Wszystkim Państwu serdecznie dziękuję za budowanie mocnej gospodarki, zwłaszcza tej naszej, podkarpackiej. To właśnie dzięki Wam nasze firmy cenione są na rynku lokalnym i krajowym, a świat widzi w nas świetnych partnerów biznesowych. Wysoka jakość, wykwalifikowana kadra, innowacyjność, kreatywność i rzetelność to cechy, które nas wyróżniają i którymi możemy się pochwalić – powiedziała wojewoda podkarpacki Ewa Leniart podczas otwarcia Targów.

Międzynarodowe Targi Biznes Żywność Medycyna Auto Flota to jedna z największych imprez wystawienniczych w południowo-wschodniej Polsce. Każdorazowo podczas wydarzenia prezentuje się ok. 250 producentów z różnych branż. Inicjatywa na stałe wpisała się w kalendarz największych imprez handlowych w Polsce. Co roku Targi są również okazją do zdobycia prestiżowych wyróżnień statuetek Złoty Specjał w kategoriach: najlepsze stoisko, debiut roku czy produkt roku oraz nagród przyznawanych przez władze miasta i regionu. Cyklicznie odbywa się także konkurs Złote Medale – podczas którego nagradzane są najlepsze produkty.

© 2018 Super-Polska.pl stat4u