Dzień Służby Cywilnej w Komendzie Głównej Policji

Autor: mat prasowe MSWiA 2018-11-14 09:00:39
Bez Was Policja nie mogłaby funkcjonować i cieszyć się wysokim zaufaniem społecznym - powiedział Jarosław Zieliński, wiceszef MSWiA, podczas uroczystości z okazji Dnia Służby Cywilnej w Komendzie Głównej Policji.

Policja zatrudnia niemal 25 tysięcy pracowników cywilnych, którzy wspierają funkcjonariuszy w ich służbie na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa obywatelom. Co roku, 11 listopada, podczas Dnia Służby Cywilnej otrzymują oni życzenia i podziękowania za wkład w funkcjonowanie formacji, poświęcenie i zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków.

Podczas spotkania wiceminister Jarosław Zieliński wraz z Komendantem Głównym Policji i Szefem Służby Cywilnej wręczył złoty Medal za Zasługi dla Policji Aaronowi Tamirowi. Ponadto wiceszef MSWiA przekazał okolicznościowe nagrody i wyróżnienia 36 pracownikom cywilnym Policji i 20 funkcjonariuszom. – Gratuluję wszystkim Państwu, którzy uzyskaliście uznanie przełożonych i otrzymaliście wyróżnienia. Zasłużyliście na nie i cieszę się, że mogliśmy Państwa uhonorować tą uroczystą chwilą – powiedział.

© 2018 Super-Polska.pl stat4u