Narada kadry kierowniczej PSP woj. wielkopolskiego połączona ze spotkaniem opłatkowym

Autor: mat prasowe MSWiA/mł. bryg. Sławomir Brandt 2018-12-15 09:27:43
13 grudnia 2018 roku, w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu, odbyła się narada szkoleniowa dla kadry kierowniczej Państwowej Straży Pożarnej woj. wielkopolskiego oraz przedstawicieli związków zawodowych szczebla wojewódzkiego. Naradzie przewodniczył wielkopolski komendant wojewódzki PSP bryg. Andrzej Bartkowiak wraz ze swoimi zastępcami mł. bryg. Arkadiuszem Przybyłą oraz mł. bryg. Dariuszem Matczakiem.

Odprawa ta była również doskonałą okazją, aby podziękować komendantom miejskim i powiatowym PSP woj. wielkopolskiego za wytężoną pracę. Wielkopolski Komendant Wojewódzki PSP w sposób szczególny podziękował i docenił osobiste zaangażowanie komendanta powiatowego PSP z Jarocina st. bryg. Kazimierza Cieślaka, który po 34 latach nienagannej służby w styczniu 2019 roku odchodzi na zaopatrzenie emerytalne.

Po naradzie odbyło się spotkanie opłatkowe podczas, którego wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann oraz wielkopolski komendant wojewódzki PSP złożył strażakom życzenia zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia, z jednoczesną prośba, aby za pośrednictwem komendantów życzenia te, trafiły do wszystkich strażaków i pracowników cywilnych pełniących służbę w PSP na terenie naszego województwa.

Uczestnikom spotkania Słowo Boże przybliżył ks. Mateusz Drob – kapelan wielkopolskich strażaków.

© 2018 Super-Polska.pl stat4u