ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE OPOLSKICH POLICJANTÓW

Autor: mat prasowe MSWiA 2018-12-19 08:42:37
Komendant Wojewódzki Policji w Opolu nadinsp. Jarosław Kaleta był gospodarzem spotkania opłatkowego dla policjantów swojego garnizonu. Wzięli w nim udział także przedstawiciele władz wojewódzkich i samorządowych. Była to znakomita okazja do wzajemnych życzeń i podziękowań za kolejny rok wspólnej służby. Gośćmi honorowymi były wdowy po policjantach, którzy zginęli na służbie.

Na zaproszenie Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu nadinsp. Jarosława Kalety, w spotkaniu opłatkowym wzięli udział policjanci z kadry kierowniczej naszego garnizonu. Komendant na ich ręce złożył podziękowania dla wszystkich podległych policjantów za cały rok wspólnej służby. Do życzeń dołączyli się również Wojewoda Opolski Adrian Czubak, Wicemarszałek Województwa Opolskiego Zbigniew Kubalańca, oraz Wiceprezydent Opola Marcin Wujec.

W spotkaniu uczestniczyły także wdowy po policjantach poległych na służbie, na czele z Joanną Mirecką – szefową opolskiego koła stowarzyszenia "Rodzina Policyjna 1939". Zaproszone Panie otrzymały od nadinsp. Jarosława Kalety świąteczne prezenty.

© 2018 Super-Polska.pl stat4u