Audi uderzyło w drzewo – pow. braniewski

Autor: KP PSP Braniewo/mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek 2019-01-13 10:08:03
11 stycznia 2019 roku, około godz. 23:00 strażacy z komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie otrzymali informację o wypadku drogowym z udziałem pojazdu osobowego.

Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 507 pomiędzy miejscowościami Maciejewo – Zakrzewiec w gm. Braniewo. Kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył bokiem w przydrożne drzewo. Pojazdem podróżowała jedna osoba. Na miejsce wypadku skierowano dwa pojazdy ratownicze z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, zespół ratownictwa medycznego oraz policjantów. Strażacy obecni na miejscu wypadku z działaniach ratowniczych wykorzystali zestaw narzędzi hydraulicznych, którymi usunęli bok rozbitego pojazdu. Prowadzone działania ratownicze umożliwiły wydobycie poszkodowanego kierowcy na zewnątrz rozbitego auta a następnie przekazanie dla załogi zespołu ratownictwa medycznego. Działania na miejscu wypadku trwały ponad godzinę.

Przedstawiciele służb ratowniczych zwracają się z apelem do uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności na drogach i dostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych.

© 2018 Super-Polska.pl stat4u