Musimy wspierać polską jakość i polskie produkty

Autor: mat prasowe KPRM 2019-02-07 08:12:10
Mamy cztery główne części polskiej gospodarki, czyli stabilność makroekonomiczną, rosnącą wydajność, poprawę infrastruktury i kapitał ludzki- powiedział szef rządu podczas wizyty w zakładzie Inter Europol S.A. w Małopolu.

Premier mówił, że polska gospodarka będzie wtedy silna, gdy cała Europa i świat będą kosztowały rodzimych produktów. Jak podkreślił, to model wzrostu, który promuje rząd i dodał, że to główne składniki, dzięki którym polska gospodarka się rozwija. Musimy wspierać polską jakość i polską żywność. To jest jeden z naszych głównych produktów eksportowych.

Jak zauważył Prezes Rady Ministrów nasza żywność trafia na stoły całego świata i charakteryzuje się najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa. Musimy wspierać przede wszystkim Polski biznes, polskich przedsiębiorców, bo poprzez to podnosimy wynagrodzenia polskich pracowników, a to jest główny cel naszej polityki gospodarczej, żeby Polacy zarabiali z biegiem lat na poziomie europejskim – podkreślił premier.

***

Inter Europol S.A. to rodzinna firma z polskim kapitałem, działająca od 1989 r. Firma oferuje najwyższej jakości wyroby piekarnicze, które powstają w zgodności z zasadą doskonałości technologicznej, poszanowania tradycji oraz ochrony środowiska naturalnego.

Inter Europol S.A. otrzymał wiele polskich i międzynarodowych certyfikatów jakości oraz nagród.

© 2018 Super-Polska.pl stat4u