Powołanie nowych asesorów sądowych
W uroczystości w Pałacu Prezydenckim uczestniczył Podsekretarz Stanu Łukasz Piebiak.
Do pełnienia urzędu na stanowisku asesora sądowego mianowani zostali:
1. Pani Magdalena Adamowicz Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe w Gdańsku
2. Pani Dominika Adamska Sąd Rejonowy w Oleśnicy
3. Pani Eliza Adaszewska Sąd Rejonowy dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
4. Pani Kamila Adaszkiewicz Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
5. Pani Katarzyna Barcicka Sąd Rejonowy w Pruszkowie
6. Pan Tomasz Barczyk Sąd Rejonowy w Gliwicach
7. Pani Nina Binczak Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe w Gdańsku
8. Pan Krystian Brzeziński Sąd Rejonowy w Gdyni
9. Pani Katarzyna Brzozowska-Kępa Sąd Rejonowy dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
10. Pani Małgorzata Bystrowska Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli w Warszawie
11. Pan Mateusz Cieślicki Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
12. Pani Magdalena Ditmer Sąd Rejonowy w Tychach
13. Pani Monika Duda Sąd Rejonowy w Bolesławcu
14. Pani Anna Dziewięcka Sąd Rejonowy w Busku-Zdroju
15. Pan Paweł Fedorowicz Sąd Rejonowy w Olsztynie
16. Pani Ewa Fraszewska Sąd Rejonowy w Świeciu
17. Pani Agata Girek Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
18. Pani Maja Gorazdowska Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
19. Pani Agata Janoszczyk Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
20. Pani Magdalena Jóźwiak Sąd Rejonowy dla Łodzi-Widzewa w Łodzi
21. Pan Piotr Kamiński Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie
22. Pani Anna Kogut Sąd Rejonowy dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie
23. Pan Jarosław Kolenda Sąd Rejonowy w Bytomiu
24. Pan Paweł Koperek Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli w Warszawie
25. Pan Przemysław Kowalski Sąd Rejonowy w Toruniu
26. Pan Tomasz Kuźma Sąd Rejonowy w Przemyślu
27. Pani Aleksandra Leleniewska Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie
28. Pan Przemysław Makuła Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku
29. Pani Paulina Matysiak Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
30. Pani Magdalena Michalska-Kania Sąd Rejonowy w Gliwicach
31. Pani Marta Mikołajczak Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
32. Pan Marcin Miś Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku
33. Pan Dominik Nowicki Sąd Rejonowy w Toruniu
34. Pani Aleksandra Ogrodnik Sąd Rejonowy w Świdnicy
35. Pan Piotr Oleszek Sąd Rejonowy w Żarach
36. Pani Marta Orwat Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
37. Pan Maciej Ostrihansky Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim
38. Pani Dagmara Pawłowska-Ślebocka Sąd Rejonowy w Płocku
39. Pani Marta Piotrowska Sąd Rejonowy w Myślenicach
40. Pani Katarzyna Pyrć Sąd Rejonowy w Wołominie
41. Pani Maria Rybska-Kolenda Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
42. Pani Sonia Siuchnińska-Gumańska Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
43. Pani Michalina Skrzypek-Siudyka Sąd Rejonowy Katowice-Zachód w Katowicach
44. Pan Radosław Skwira Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
45. Pan Robert Sobiecki Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
46. Pani Barbara Trokowska-Stempnik Sąd Rejonowy w Toruniu
47. Pan Cezary Trzepiński Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
48. Pani Marta Trześniewska Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu
49. Pan Łukasz Wawruszak Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
50. Pani Joanna Wądołowska-Graczyk Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie
51. Pani Marta Wesołowska-Szydłowska Sąd Rejonowy dla Krakowa-Podgórza w Krakowie
52. Pani Anna Więcek Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
53. Pani Ewa Włoch-Tutak Sąd Rejonowy w Otwocku
54. Pan Karol Wojas Sąd Rejonowy w Mysłowicach
55. Pani Agnieszka Wróbel Sąd Rejonowy w Bochni
56. Pani Marta Zabrzeńska-Kostorz Sąd Rejonowy dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie
57. Pani Joanna Zambrowska Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie
58. Pani Żaneta Zaśko Sąd Rejonowy dla Krakowa-Podgórza w Krakowie
59. Pani Magdalena Żak Sąd Rejonowy w Wołominie
60. Pani Małgorzata Żmijewska Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie