Business Networking Event odbył się w Gdyni

Autor: UM Gdynia 2019-03-03 09:40:18
Mali i średni przedsiębiorcy, managerowie różnych szczebli, organizacje pozarządowe oraz startupowcy, reprezentanci wolnych zawodów i freelancerzy, czyli wszyscy, którzy mogą wymieniać się wiedzą, doświadczeniem i kontaktami w celu wspólnego rozwoju, wzrostu i aktywizacji szeroko rozumianego biznesu, a tym samym całego regionu 28 lutego spotkali się podczas Business Networking Event. Po raz pierwszy spotkanie odbywało się w Gdyni.

Wydarzenie przeprowadzone zostało zgodnie z założoną formułą krótkich ok. 10-minutowych wystąpień kilku mówców, sprawnie przeprowadzonego panelu dyskusyjnego z finałową sesją networkingową i konkursem. Wyjątkowym gościem był Business Networking Event „Trust & Safety” Jarosław Rogowski, trener personalny celebrytów, mówca, szkoleniowiec łączący wiedzę i umiejętności z zakresu różnych sztuk walki.

Wydarzenie uświetnione zostało oprawą artystyczną w postaci występu wokalnego gwiazdy scen musicalowych Agnieszki Babicz i pokazu mody z prezentacją prawdziwej biżuterii diamentowej, poczęstunku przygotowanego przez restaurację Vertigo oraz degustacji wina włoskiego z winnicy Noma z Gdyni. Wszystko pod hasłem: „Wino, kobiety i śpiew”!

© 2018 Super-Polska.pl stat4u