POMOC W GDAŃSKU PRZYSZŁA NA CZAS

Autor: mat prasowe MSWiA 2019-03-11 18:25:32
Dzięki zdecydowanej postawie policjantów z komisariatu na gdańskiej Oruni najprawdopodobniej uratowano życie młodemu mężczyźnie. Policjanci w ostatniej chwili pomogli 21-latkowi i nie dopuścili do tragedii

W piątek około godziny 10 policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że w Gdańsku młody mężczyzna popełnił samobójstwo. Funkcjonariusze, którzy pojechali na miejsce, usłyszeli hałas dobiegający ze znajdującego się w pobliżu posesji garażu. Natychmiast otworzyli drzwi do garażu i zobaczyli stojącego nad kanałem młodego mężczyznę ze sznurem na szyi. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli negocjacje. Podczas rozmowy odwiedli mężczyznę od odebrania sobie życia. 21-latek zszedł z kanału. Po przyjeździe ratowników medycznych mężczyzna został przekazany pod ich opiekę i odwieziony do szpitala.

Dzięki szybkiej i sprawnie przeprowadzonej interwencji policjanci uratowali życie mężczyzny. Teraz znajduje się on pod specjalistów. Funkcjonariusze sprawdzają, dlaczego młody mężczyzna chciał odebrać sobie życie.

© 2018 Super-Polska.pl stat4u