100. urodziny Pani Marianny Gnyś z Garbatki Letnisko

Autor: Mazowiecki UW 2019-03-13 08:26:45
10 marca br. Pani Marianna Gnyś świętowała setne urodziny. Z tej okazji dostojną jubilatkę odwiedził Krzysztof Murawski Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Radomiu.

Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą sprawowaną w intencji jubilatki. W trakcie nabożeństwa odczytano list gratulacyjny nadesłany przez biskupa diecezji radomskiej ks. Henryka Tomasika. W czasie oficjalnego przyjęcia urodzinowego Krzysztof Murawski odczytał list gratulacyjny skierowany do Pani Marianny przez Premiera Rządu RP Mateusza Morawieckiego. Wraz z bukietem kwiatów Krzysztof Murawski przekazał życzenia i gratulacje od Zdzisława Sipiery Wojewody Mazowieckiego.

Zwieńczeniem wszystkich życzeń i gratulacji tego dnia był okolicznościowy tort urodzinowy. Wszyscy goście życzyli Pani Mariannie kolejnych długich i szczęśliwych lat życia.

Pani Marianna cieszy się dobrym zdrowiem. Jak sama twierdzi - przepis na długowieczność, to dobre geny oraz mikroklimat gminy Garbatka-Letnisko. Nie bez znaczenia jest też pozytywne podejście do życia. W ciągu swojego życia Pani Marianna Gnyś dochowała się 6 dzieci, 13 wnuków i 13 prawnuków.

Tego dnia urodzinowe życzenia i gratulacje składali Pani Mariannie m.in.: Teresa Fryszkiewicz – Wójt Gminy Garbatka-Letnisko; Włodzimierz Mazur – Przewodniczący Rady Gminy Garbatka-Letnisko; Marzena Pomarańska - Sekretarz Gminy; Mirosława Romanowska – Kierownik KRUS Placówki Terenowej w Kozienicach; Waldemar Witkowski - lekarz Pani Marianny; ks. Bogusław Kasprzyk oraz rodzina i przyjaciele

© 2018 Super-Polska.pl stat4u