GOLUBSKO- DOBRZYŃSCY DZIELNICOWI URATOWALI ŻYCIE MĘŻCZYZNY

Autor: mat prasowe MSWiA 2019-04-19 08:43:57
Golubsko-dobrzyńscy dzielnicowi zaalarmowani przez jednego z przechodniów, wskoczyli do strumienia i wyciągnęli na brzeg nieprzytomnego mężczyznę. Wezwane na miejsce służby medyczne, przetransportowały poszkodowanego do szpitala. Niewątpliwie interwencja policjantów uratowała mężczyźnie życie.

Wczoraj około godziny 22.00 dyżurny golubsko-dobrzyńskiej policji zaalarmowany został przez jednego z mieszkańców o tym, że w strumieniu wody na terenie miasta leży człowiek zanurzony w wodzie. Natychmiast o tym facie zostali powiadomieni dzielnicowi, którzy niezwłocznie udali się we wskazane miejsce.

szt. Daniel Piotrowski i mł. asp. Krzysztof Smoliński widząc mężczyznę leżącego w wodzie zanurzonego twarzą w dół, wskoczyli do strumienia i wyciągnęli na brzeg nieprzytomnego. Z poszkodowanym nie było żadnego kontaktu, ale jeszcze żył. Policjanci kontrolując jego funkcje życiowe, natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe. Po chwili mężczyzna przewieziony został do szpitala, gdzie udzielono mu specjalistycznej pomocy medycznej. Jego życiu i zdrowiu już nic nie zagraża.

© 2018 Super-Polska.pl stat4u