Spotkanie Wojewody z Wicemistrzami Polski w Sporcie Pożarniczym

Autor: Warmińsko-Mazurski UW 2019-07-05 08:50:41
Dziś odbyło się uroczyste spotkanie z reprezentantami naszego województwa na XXXVI Mistrzostwach Polski w Sporcie Pożarniczym, rozegranych w dniach 13-14 czerwca w Częstochowie. Drużyna w klasyfikacji generalnej zdobyła zaszczytne II miejsce. Wojewoda Warmińsko Mazurski Artur Chojecki uhonorował okolicznościowymi dyplomami i pucharami dziesięciu najzdolniejszych strażaków.

Nagrody otrzymali:

1. asp. Przemysław Żydaczek – z KP PSP w Ostródzie, 2. mł. asp. Przemysław Kierzenkowski – z KP PSP w Nowym Mieście Lubawskim, 3. kpt. Krystian Masalski – z KP PSP w Bartoszycach 4. mł. ogn. Patryk Grzechowiak – z KP PSP w Nowym Mieście Lubawskim, 5. mł. ogn. Piotr Słapiński - z KP PSP w Gołdapi, 6. st. str. Mateusz Dyniszuk - KP PSP w Gołdapi, 7. st. str. Paweł Jędrzejewski – z KP PSP w Nowym Mieście Lubawskim, 8. mł. kpt. Daniel Żamojtuk – z KP PSP w Gołdapi, 9. asp. Filip Sosnowski – z KP PSP w Działdowie, 10. sekc. Arkadiusz Kaczmarski – z KP PSP w Nowym Mieście Lubawskim.

Olsztyńską ekipą kierował asp. sztab. Andrzej Bicki z KW PSP w Olsztynie.

W sposób szczególny Wojewoda wyróżnił asp. Przemysława Żydaczka, który po raz trzeci zdobył tytuł Indywidualnego Mistrza Polski w Pożarniczym Torze Przeszkód na dystansie 100 m oraz mł. asp. Przemysława Kierzenkowskiego – srebrnego medalistę w konkurencji wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na trzecie piętro wspinalni. Wszystkim Wicemistrzom składamy serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów.

© 2018 Super-Polska.pl stat4u