Pyromagic 2019: Francuzi zwycięzcami tegorocznego festiwalu

Autor: UM Szczecin 2019-08-11 09:25:10
Show przygotowane przez ekipę z Francji zostało uznane za najlepszy i najciekawszy pokaz podczas tegorocznego XII Międzynarodowego Festiwalu Ogni Sztucznych Pyromagic.

Mnóstwo pozytywnej energii dawało się wyczuć podczas Splash of Colors. Wielobarwne proszki można było zauważyć na dziesiątkach osób, zwłaszcza tych młodych. Doskonałą zabawę gwarantowała także strefa Wyzwań Smaku Pepsi, w której Marta Wierzbicka nie odmawiała zdjęć nikomu. Sporą odwagą i zwinnością wykazywali się uczestnicy Water Show. Upadki do wody death divingerów wyglądały na bolesne, a skoki z 27-metrowej wieży usytuowanej na Trasie Zamkowej przyciągnęły tłumy widzów. Mieliśmy także wodne oświadczyny. Para zawodników na flybordach zaręczyła się.

Jednak najwięcej, bo aż 195 tysięcy widzów przyciągnęły wieczorne pokazy fajerwerków. W ramach konkursu swój pokaz zaprezentowała ekipa z Francji. Ich piętnastominutowe show skradło serca jurorów. To właśnie ten pokaz został uznany za najlepszy. Na drugim miejscu znaleźli się Malezyjczycy, a trzecią lokatę zajęli Czesi. Publiczność podzieliła zdanie jurorów i również uznała francuski pokaz za najlepszy. Na zakończenie dwudniowego festiwalu mogliśmy podziwiać podniebne show w wykonaniu polskiej firmy Surex, realizatora projektu Pyromagic.

© 2018 Super-Polska.pl stat4u