NAGRODY GOSPODARCZE PREZYDENTA RP WRĘCZONE

Autor: Podkarpacki UW 2019-10-08 09:38:39
Podczas uroczystej gali, która zakończyła pierwszy dzień Kongresu 590 poznaliśmy laureatów XVII edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP.

Prezydent Andrzej Duda wręczył wyróżnienia w siedmiu kategoriach: pięciu głównych i dwóch specjalnych, przyznał także nagrodę indywidualną. W tegorocznej edycji kapituła nominowała do nagrody 21 przedsiębiorstw w następujących kategoriach: Lider MŚP, Narodowy Sukces, Międzynarodowy Sukces, Odpowiedzialny Biznes, Firma Rodzinna, Startup_PL, Badania i Rozwój.

– Bardzo się cieszę, że po raz kolejny mogę być z Państwem tutaj, w Jasionce koło Rzeszowa, na Kongresie 590, i wręczyć Nagrody Gospodarcze Prezydenta Rzeczypospolitej, pokazując zarazem zestaw polskich firm, które w tym roku zostały uznane za najlepsze w przedstawionych Państwu kategoriach. Wyłonienie liderów, tych, którzy mają zostać ostatecznie zwycięzcami, będą uhonorowani samą nagrodą, nie było łatwe. Bo – jak Państwo słyszeli i widzieli – wszystkie te firmy są wspaniałe, a Państwo generalnie są wspaniałymi ludźmi, świetnymi biznesmenami o niezwykłym poczuciu odpowiedzialności nie tylko za sprawy swojej firmy, za swoich pracowników, lecz także za wszystko, co dzieje się wokół nich – podkreślił Prezydent RP.

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP to wyróżnienie dla firm, które wnoszą znaczący wkład w rozwój polskiej gospodarki, budując jednocześnie pozytywny wizerunek polskiej przedsiębiorczości na arenie międzynarodowej.

Na podstawie informacji ze strony prezydent.pl

Kongres 590 jest miejscem spotkań oraz wymiany poglądów i doświadczeń polskich przedsiębiorców, menedżerów, polityków, naukowców oraz ekspertów ekonomicznych. Na wydarzenie składają się liczne debaty, dyskusje panelowe oraz warsztaty dotyczące zagadnień gospodarczych i społecznych. W kongresie bierze udział wojewoda podkarpacki Ewa Leniart. Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

© 2018 Super-Polska.pl stat4u