Nasza Koleżanka st. sierż. Magdalena Dolebska zmarła 2 lata temu.

Autor: mat prasowe MSWiA 2019-10-20 09:33:37
STARSZY SIERŻANT DOLEBSKA MAGDALENA ur. 1984 r. - zm. 2017 r. referent Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie

Służbę w Policji rozpoczęła 8 maja 2012 r. na stanowisku kursanta zespołu patrolowo-interwencyjnego Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie. 9 listopada 2012 r. ukończyła kurs podstawowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Kolejno pełniła służbę w zespole patrolowo-interwencyjnym Wydziału Prewencji KPP w Krasnymstawie, a następnie od 1 lipca 2014 r. na stanowisku policjanta Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Krasnymstawie. 1 października 2016 r. została mianowana na stanowisko referenta Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Krasnymstawie.

Była policjantką zdyscyplinowaną, pracowitą, sumienną i dyspozycyjną. Z powierzonych zadań wywiązywała się rzetelnie i terminowo. Bardzo dobra znajomość przepisów z dziedziny ruchu drogowego, profesjonalizm oraz duża wiedza powodowały, że policjantka osiągała dobre wyniki w służbie. W szczególności przejawiało się to w ujawnianiu i zatrzymywaniu nietrzeźwych kierujących oraz właściwej reakcji na naruszanie zasad ruchu drogowego.

18 października 2017 r., podczas pełnienia służby wraz z innym funkcjonariuszem ruchu drogowego, obsługiwała zdarzenie drogowe w miejscowości Łopiennik Nadrzeczny. Na stojący oznakowany pojazd służbowy, z włączonymi sygnałami świetlnymi, najechał samochód osobowy marki renault. W wyniku wypadku st. sierż. Magdalena Dolebska zmarła w szpitalu.

© 2018 Super-Polska.pl stat4u