Sukces biegaczy z UW w Łodzi

Autor: Łódzki UW 2019-10-30 09:07:52
Reprezentacja biegowa Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi zdobyła Puchar Komendanta Głównego Policji za zajęcie pierwszego miejsca w 3. Niebieskim Biegu Niepodległości!

Zawody odbyły się w sobotę 26 października w Lesie Łagiewnickim na trudnej technicznie, poprowadzonej wyboistymi drogami trasie. Uczestnicy mieli do pokonania dystans dziesięciu kilometrów. Drużyna naszego urzędu wystartowała w składzie: Adam Dmowski (Biuro Administracji i Logistyki), Mariusz Łukasik (Biuro Kadr, Płac i Budżetu), Piotr Mikorenda (Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców), Mateusz Papierak (Wydział Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa) oraz Patryk Patucha (Biuro Administracji i Logistyki). Mimo zaciętej rywalizacji biegaczom Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego udało się osiągnąć najlepszy czas końcowy i tym samym wywalczyć Puchar Komendanta Głównego Policji w Łodzi.

Również w klasyfikacji indywidualnej na podium stanął pracownik ŁUW - Mateusz Papierak, który zajął zaszczytne drugie miejsce, ustępując jedynie zawodnikowi z Oddziału Prewencji Policji w Kielcach.

Wojewoda Zbigniew Rau oraz dyrektor generalny urzędu Mirosław Suski osobiście pogratulowali całej drużynie determinacji i świetnego przygotowana do zawodów, życząc jednocześnie dalszych sportowych sukcesów.

3. Niebieski Bieg Niepodległości odbył się w ramach obchodów 100. Rocznicy Powstania Policji Państwowej i był dedykowany funkcjonariuszom służb mundurowych. Drużyna Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego została zaproszona do udziału gościnnie, przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi, nadinspektora Andrzeja Łapińskiego.

Przy tej okazji zachęcamy wszystkich pracowników do aktywnego wypoczynku oraz rekreacji ruchowej na świeżym powietrzu, jako jednego z istotnych elementów zdrowego trybu życia.

© 2018 Super-Polska.pl stat4u