Spotkania przedświąteczne Wojewodów

Autor: Mazowiecki UW 2019-12-21 09:45:19

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia to okazja by złożyć życzenia i podzielić się opłatkiem z pracownikami Delegatur Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego oraz podległych służb, straży i inspekcji. W spotkaniach uczestniczyli Wojewoda Mazowiecki Konstanty Radziwiłł oraz Wicewojewodowie Sylwester Dąbrowski i Artur Standowicz.

Spotkania wigilijne ze służbami i inspekcjami

Pracownicy Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Warszawie 16 grudnia tradycyjnie spotkali się przy wigilijnym stole. P.o. Wojewódzkiego Inspektora Arkadiusz Augustyniak życzył, aby zbliżające się Święta Bożego Narodzenia były momentem wytchnienia i spokoju. Podziękował wszystkim pracownikom za mijający rok pracy, za wysiłek i zaangażowanie.

W uroczystości udział wzięli m.in.: Wicewojewoda Mazowiecki Sylwester Dąbrowski, Główny Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa Andrzej Chodkowski, Zastępca Głównego Inspektora Ochrony Roślin i Nasiennictwa Tadeusz Łączyński, Dyrektor Wydziału Finansów i Budżetu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Marta Niedzielska oraz Proboszcz Parafii Opatrzności Bożej w Warszawie-Wesołej o. Adam Strojny.

Wicewojewoda Sylwester Dąbrowski 18 grudnia uczestniczył także w wigilii funkcjonariuszy Państwowej Straży Rybackiej w Warszawie

Życzenia pracownikom Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Radomiu przekazał Artur Standowicz, Wicewojewoda Mazowiecki. Spotkanie było także okazją do podziękowania za codzienną pracę.

Spotkania w Delegaturach MUW

Spotkanie opłatkowe pracowników Delegatury w Płocku odbyło się 14 grudnia. Marlena Mazurska, Kierownik Delegatury w Płocku przekazała pracownikom życzenia od Wojewody Mazowieckiego i podziękowała wszystkim za kolejny rok współpracy. Pracownicy podzielili się opłatkiem i wspólnie wysłuchali kolęd.

Pracownicy Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Radomiu 17 grudnia spotkali się na przedświątecznym spotkaniu wigilijnym. W wydarzeniu uczestniczył Ksiądz Biskup Piotr Turzyński, Artur Standowicz, Wicewojewoda Mazowiecki, a także Wojciech Nalberski, Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Radomiu.

Wicewojewoda Artur Standowicz przy okazji składania życzeń świątecznych, podziękował wszystkim pracownikom radomskiej Delegatury MUW za dobre wykonywanie obowiązków zawodowych oraz służbę na rzecz mieszkańców regionu radomskiego.

Zgodnie z polską tradycją i obyczajem, składając sobie życzenia, wspólnie przełamano się opłatkiem, po czym nastąpiła tradycyjna wigilijna wieczerza.

© 2018 Super-Polska.pl stat4u