Czas dobrych życzeń przed świętami Bożego Narodzenia

Autor: Lubelski UW 2019-12-23 09:29:32

Czas adwentu, będący okresem radosnego oczekiwania na przyjście Jezusa Chrystusa i przygotowania do świąt Bożego Narodzenia, co roku staje się również okazją do spotkań z bliskimi osobami i współpracownikami.

W ostatnich dniach wojewoda lubelski Lech Sprawka uczestniczył w wielu spotkaniach opłatkowych. Były one szansą na wspólne przeżywanie szczególnego klimatu, jaki towarzyszy świętom Bożego Narodzenia oraz obfitowały w życzliwą i rodzinną atmosferę, jaka jest możliwa jedynie w tym wyjątkowym czasie. Świąteczne i noworoczne życzenia wojewoda składał m.in. w Centrum Powiadamiania Ratunkowego, Kuratorium Oświaty w Lublinie, Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej, Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II oraz Stowarzyszeniu Lubelskiego Klubu Biznesu.
 
Najistotniejszym momentem spotkań było dzielenie się opłatkiem, symbolizującym zgodę i pojednanie. Podczas uroczystości, zgodnie z tradycją, wspólnie odśpiewano najpiękniejsze polskie kolędy wprowadzając zgromadzonych w świąteczny nastrój. 

© 2018 Super-Polska.pl stat4u