Spotkanie noworoczne w powiecie krasnostawskim

Autor: Lubelski UW 2020-01-15 08:54:23

W Muzeum Regionalnym w Krasnymstawie odbyło się spotkanie noworoczne podsumowujące działania władz powiatowych  w 2019 roku. Inicjatorami spotkania byli: Teresa Hałas – poseł na Sejm RP oraz Andrzej Leńczuk – starostwa krasnostawski.

Wśród zaproszonych byli Robert Gmitruczuk – wicewojewoda lubelski, władze województwa lubelskiego, przedstawiciele firm i instytucji oraz duchowni.
 
W czasie spotkania został zaprezentowany film, w którym przedstawiono podsumowanie działalności samorządu powiatu w roku 2019 z uwzględnieniem infrastruktury drogowej, ochrony zdrowia, polityki, oświaty, rynku pracy czy kultury.
 
Po obejrzeniu film zgromadzeniu  wysłuchali koncert  Tria Beethovenowskiego – zespołu złożonego z muzyków Orkiestry Symfonicznej pochodzącego z Zamościa.
 
Po koncercie głos zabrał m.in. wicewojewoda lubelski, który podkreślił, że wprowadzane inwestycje i działania powinny być postrzegane  jako czynnik łączący wszystkich obywateli.
 
Starosta Andrzej Leńczuk na koniec złożył wszystkim noworoczne  życzenia, życząc pomyślności w 2020 roku a błogosławieństwa na nowy rok udzielił ks. dziekan Jarosław Wójcik.

© 2018 Super-Polska.pl stat4u