Młodzi dentyści otrzymali dyplomy

Autor: Łódzki UW 2020-02-19 08:38:55

W Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom Wydziału Lekarskiego kierunku lekarsko-dentystycznego. Wziął w niej udział wicewojewoda łódzki Karol Młynarczyk.

– Proszę Was jako młodych lekarzy, abyście pamiętali, że zawsze najważniejsze jest ratowanie życia i zdrowia pacjenta. Podczas kariery zawodowej korzystajcie z doświadczenia starszych koleżanek i kolegów. Osiągajcie także sukcesy w życiu rodzinnym. Gdy pogodzicie pracę zawodową z życiem osobistym to staniecie się w pełni szczęśliwymi ludźmi – powiedział, wręczając dyplomy absolwentom Wydziału Lekarskiego kierunku lekarsko-dentystycznego , wicewojewoda łódzki Karol Młynarczyk.

Wicewojewoda łódzki podkreślił też, że studia to jeden z najpiękniejszych okresów w życiu człowieka. - Na studiach jest czas na odpoczynek, dobrą zabawę, zawieranie nowych przyjaźni czy rodzenie się miłości. Studia to także czas beztroski, która kończy się wtedy, gdy wchodzimy na drogę zawodową – stwierdził wicewojewoda Karol Młynarczyk.

W uroczystości wręczenia dyplomów wzięli także udział m.in. prorektor Uniwersytetu Medycznego w Łodzi prof. Janusz Piekarski, prezes Okręgowej Lekarskiej dr n. med. Paweł Czarnecki oraz członek Prezydium Zarządu Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego prof. Elżbieta Bołtacz-Rzepkowska.

© 2018 Super-Polska.pl stat4u