Życzenia dla opolskich Pielęgniarek i Położnych i Pielęgniarzy z okazji Ich święta

Autor: Opolski UW 2020-05-14 08:35:46

Z okazji przypadającego w dniu 12 maja Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki oraz w dniu 8 maja Dnia Położnej, przyjmijcie Państwo wyrazy szacunku i uznania za pełen profesjonalizm w podejściu do wykonywanej pracy oraz podziękowanie za codzienny trud  i poświęcenie w opiece nad pacjentami.

Państwa praca jest pełna pięknych chwil, a jednocześnie wiąże się z dużą odpowiedzialnością, którą podejmujecie się każdego dnia, pełniąc tak ważne zadanie, jakim jest ochrona zdrowia i życia ludzkiego a przede wszystkim wsparcie człowieka w jego trudnych chwilach.

 

Czasy w jakich przyszło Państwu pracować wymagają wysokich kompetencji, zaangażowania i  dużo poświęcenia. Praca jaką wykonujecie każdego dnia jest z jednej strony piękną misją, a z drugiej strony pomagając osobom chorym i potrzebującym, narażacie własne życie i zdrowie.

 

W sposób szczególny w dobie trwającej epidemii, dziękuję Państwu za zaangażowanie w pracę, wysiłek  i troskę jaką wkładacie w opiekę nad osobą chorą. Proszę o przyjęcie życzeń zdrowia, sił, pomyślności w życiu osobistym oraz satysfakcji z wykonywanej pracy na rzecz osób chorych i potrzebujących.

 

Adrian Czubak

Wojewoda Opolski

 

 

© 2018 Super-Polska.pl stat4u