14. Festiwal Młodych Talentów

Autor: Szczecińska Agencja Artystyczna 2020-05-31 08:25:53

Daj się ponieść w Szczecinie! Czekamy na talenty muzyczne . Przez cały czerwiec czekamy na zgłoszenia do konkursu muzycznego Festiwal Młodych Talentów – Nowa Energia. To już czternasta jego edycja. Zwycięzcę poznamy w październiku

Nabór do konkursu trwa do 30 czerwca. Przesłuchania konkursowe odbędą się 09 października 2020 r. w Szczecinie. Weźmie w nich udział maksymalnie 10 wykonawców. Zwycięzcę poznamy dzień później, 10 października, podczas koncertu finałowego.

 

Festiwalu Młodych Talentów – Nowa Energia. To jest dobre miejsce na rozpoczęcie kariery muzycznej i kontynuowania swojej pasji. Kochasz muzykę? Śpiewasz? Masz kapelę? Grasz ze znajomymi? A może wolisz występy solo? To jest konkurs dla takich ludzi!

 

Celem szczecińskiego festiwalu jest prezentacja twórczości wykonawców stawiających pierwsze kroki w branży muzycznej, oraz przegląd inspirujących zjawisk i nowych produkcji na polskiej scenie muzycznej.

 

Festiwal ma za zadanie wyłonić wykonawców najlepszej autorskiej twórczości – co też odróżnia FMT od innych konkursów i castingów, w których akceptuje się covery.

 

Wielu z dotychczasowych uczestników festiwalu zgodnie stwierdziło, że szczeciński festiwal charakteryzuje się wyjątkową atmosferą.

 

Przez 13. dotychczasowych edycji do festiwalowego konkursu zgłosiło się blisko3000 wykonawców z całego kraju. Dyrektorem artystycznym FMT i przewodniczącą jury jest Katarzyna Nosowska.

 

Nagrodą dla zdobywcy Grand Prix festiwalu jest wydanie cyfrowe singla przez wytwórnię Kayax w ramach projektu "My Name Is New” i związane z tym działania promocyjne i public relations, oraz bonusy finansowe ufundowane przez Szczecińską Agencję Artystyczną.

 

Szczegółowe informacje o konkursie i festiwalu znajdują się na stronie www.festiwalmlodychtalentow.pl

 

© 2018 Super-Polska.pl stat4u