Wizyta Prezydenta Andrzeja Dudy w Troszynie

Autor: Mazowiecki UW 2020-06-04 08:49:11

Prezydent RP Andrzej Duda odwiedził plac budowy drogi gminnej łączącej drogę powiatową do Ostrołęki z miejscowościami położonymi w Gminie Troszyn. Zadanie uzyskało dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych. Następnie Prezydent spotkał się z mieszkańcami Troszyna na placu przed Ochotniczą Strażą Pożarną.

Bardzo ważne jest poczucie siły w społeczeństwie. Wiara ludzi w to, że przebrniemy najtrudniejsze momenty i damy radę, że wyjdziemy z tego i z powrotem wrócimy na drogę rozwoju – przekonywał Prezydent Andrzej Duda w Troszynie.

Prezydent odwiedził plac budowy drogi gminnej łączącej drogę powiatową do Ostrołęki z miejscowościami położonymi w Gminie Troszyn. Andrzej Duda uważa, że inwestycje przeniosą nas w inny czas. – Paradoksalnie, może ta trudna sytuacja gospodarcza, przy naszej mocy, którą mamy jako naród, jako społeczeństwo, pozwoli nam wybić się wśród innych społeczeństw i narodów Europy – mówił, dodając, że radziliśmy sobie w wielkich trudnościach i wychodziliśmy z nich. – Teraz też mamy trudny moment i wierzę w to, że sprawnie przez  niego przejdziemy – zaznaczył.

– Właśnie dlatego jestem gotów patronować wszystkim zadaniom inwestycyjnym i ten patronat z pełną odpowiedzialnością na siebie biorę – zadeklarował.

Podczas spotkania z mieszkańcami Prezydentowi towarzyszył Marcin Grabowski, Kierownik Delegatury MUW w Ostrołęce. 
 

© 2018 Super-Polska.pl stat4u