Podziękowania dla pracownika MUW

Autor: Mazowiecki UW 2020-06-12 08:38:40

Pracownica Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie, Pani Halina Sawicka po 57 latach oddanej pracy w Urzędzie Wojewódzkim przechodzi na emeryturę. Z tej okazji Wojewoda Mazowiecki Konstanty Radziwiłł podziękował pani Halinie za wieloletnie zaangażowanie i sumienność w wypełnianiu powierzonych zadań.

Mam wyjątkowy honor zapewnić Panią w imieniu własnym, kadry kierowniczej i całego zespołu Urzędu o naszym najwyższym szacunku dla Pani wielkiego zaangażowania w wypełnianiu powierzonych zadań. W sposób szczególny pragnę podziękować za Pani wzorową postawę etyczną, wyrażającą się odpowiedzialnością i niezwykłą samodyscypliną – przykładem tych cech była Pani punktualność. – napisał w liście Wojewoda Mazowiecki.

Pani Halina Sawicka to wieloletni pracownik Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie. Obecnie pracowała na stanowisku Inspektora Wojewódzkiego w Wydziale Infrastruktury. Swoim wieloletnim doświadczeniem wspomagała swoją pracą oddział transportu i organizacji.

10 czerwca br. z okazji przejścia na emeryturę, Wojewoda Mazowiecki przeczytał i wręczył Pani Halinie okolicznościowy list z podziękowaniami za m.in. sumienność i oddanie obowiązkom służbowym.

W uroczystościach udział wzięli m.in.: Wojewoda Mazowiecki Konstanty Radziwiłł, Dyrektor Generalna Kamila Jeziorksa-Chojecka, Dyrektor Biura Wojewody Zuzanna Zacharewicz oraz Dyrektor Wydziału Infrastruktury Aleksandra Krzoska.

© 2018 Super-Polska.pl stat4u