Złote Medale za Długoletnią Służbę dla pracowników Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu

Autor: Podlaski UW 2020-07-25 10:00:05

Wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski w czwartek (23.07) wręczył w Kolnie trzy Złote Medale za Długoletnią Służbę, przyznane przez prezydenta RP Andrzeja Dudę. Otrzymali je: Janina Podlaska, Bogumiła Ewa Ranik oraz Robert Zieliński za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa.

Janina Podlaska pracuje w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu od 40 lat. Jest instruktorem do spraw rozrywki i rekreacji, od 11 lat także referentem do spraw księgowo-kadrowych.

Bogumiła Ewa Ranik jest związana z KOKiS od 39 lat jako instruktor do spraw organizacji i programowania pracy. Jest prezesem Kolneńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Edukacji, Kultury i Sportu. Opiekuje się seniorskim zespołem kabaretowym "Kolneńskie Dziewczyny z plusem", w którym również bierze udział.

Od 33 lat w KOKiS pracuje Robert Zieliński. Jest instruktorem do spraw upowszechniania plastyki, od 9 lat prowadzi również stronę internetową Ośrodka oraz media społecznościowe. Zainicjował kolneńskie kiermasze: wielkanocny i bożonarodzeniowy.

Wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski pogratulował odznaczonym zaangażowania i życzył wielu sukcesów na dalszej drodze zawodowej, jak i w życiu prywatnym.

© 2018 Super-Polska.pl stat4u