Wojewoda wręczył odznaczenia

Autor: Świętokrzyski UW 2020-09-24 09:32:02

W Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się wręczenie odznaczeń za zasługi w działalności na rzecz zwalczania zagrożeń biologicznych. Odznaczenia wręczył wojewoda Zbigniew Koniusz.

Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Złotym Krzyżem Zasługi odznaczone zostały osoby z województwa świętokrzyskiego, które w szczególny sposób zaangażowane są w działania na rzecz zwalczania epidemii Covid – 19.

Odznaczeni zostali: Jarosław Ciura, Ireneusz Czerwonka, Tomasz Gołębiowski, Murwan Hassan, Grzegorz Kaleta, Sławomir Kłos, Dariusz Kopania, Grzegorz Motak, Paweł Pabjan, Marta Solnica, Bartosz Stemplewski, Barbara Szabłowska, Piotr Wesołowski. W uroczystości wzięli również udział dyrektorzy wydziałów Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Gratulując odznaczonym wojewoda powiedział: -„To, że jesteście tu, w tym miejscu i z tego konkretnego powodu to wypadkowa wielu rzeczy. Ale tak naprawdę skrzyżowanie jednego. To, że Wasza praca zawodowa i Wasze życie skrzyżowały się na tyle, że są nierozerwalne. Bo inaczej nie da się robić rzeczy wielkich”.

© 2018 Super-Polska.pl stat4u