Wręczenie nagród laureatom konkursu zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! III edycja

Autor: Małopolski UW 2020-12-16 17:23:43

Przez trzy dni od 7 do 9 grudnia gościliśmy w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie laureatów konkursu zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! III edycja #Rozśpiewana małoPOLSKA od Bałtyku aż do Śląska!

Wojewoda małopolski Łukasz Kmita osobiście pogratulował laureatom talentu oraz wręczył pamiątkowe dyplomy i nagrody.
We wtorek 8 grudnia wspólnie z wojewodą małopolskim współorganizatorzy i partner Konkursu - Barbara Nowak - małopolski kurator oświaty, Paweł Nowak - prezes Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” S.A., Damian Konieczny - prezes Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” Trasa Turystyczna Sp. z o.o., Tomasz Broniowski - dyrektor Biura Spółki Kopalnia Soli „Wieliczka” S.A. oraz Barbara Konwerska - zastępca dyrektora Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka w Wieliczce, wręczyli ufundowane przez siebie upominki i nagrody gratulując talentu i pięknej postawy patriotycznej.

Po wizycie w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie laureaci konkursu wraz z opiekunami, według wcześniej przygotowanego harmonogramu, udali się do studia nagrań Akademii Muzycznej w Krakowie gdzie pod okiem profesjonalistów nagrywali utwory zgłoszone wcześniej do konkursu.Ze wszystkich nagrań powstanie pamiątkowa płyta, którą otrzyma każdy z laureatów konkursu.

Nagranie płyty zastąpiło uroczystą galę, która w dwóch poprzednich edycjach konkursu odbywała się w Kopalni Soli „Wieliczka”. W tym roku wspólne patriotyczne śpiewanie ze względu na sytuację epidemiczną nie mogło się odbyć, dlatego wojewoda małopolski Łukasz Kmita postanowił ufundować dodatkową nagrodę dla laureatów w postaci nagrania płyty.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich opiekunom za ogromne zaangażowanie, za wszystkie nadesłane zgłoszenia, a przede wszystkim za piękne postawy świadczące o przywiązaniu do Ojczyzny!

Konkurs „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ III edycja! #Rozśpiewana małoPOLSKA od Bałtyku aż do Śląska!” to wspólne przedsięwzięcie Wojewody Małopolskiego, Kopalni Soli „Wieliczka” S.A, Kopalni Soli „Wieliczka” Trasa Turystyczna Sp. z o.o., Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka w Wieliczce przy współudziale Małopolskiego Kuratora Oświaty, Agencja Mienia Wojskowego oraz Akademii Muzycznej w Krakowie.

PROJEKT PN. KONKURS ZAŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ III EDYCJA. #ROZŚPIEWANA MAŁOPOLSKA OD BAŁTYKU AŻ DO ŚLĄSKA! DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW PROGRAMU WIELOLETNIEGO NIEPODLEGŁA NA LATA 2017 – 2022.     

© 2018 Super-Polska.pl stat4u