Podziękowania dla pracowników Służby Zdrowia MSWiA

Autor: MSWiA 2021-01-02 12:02:22

Pracownicy Służby Zdrowia MSWiA, 
Szanowni Państwo, 

pandemia koronawirusa trwa i jest dla nas wszystkich dużym wyzwaniem. W tym trudnym czasie pamiętamy, że na pierwszej linii walki o nasze zdrowie i bezpieczeństwo są pracownicy służby zdrowia Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. 

Kończący się rok jest okazją, by podziękować wszystkim Państwu za profesjonalną i pełną oddania pracę w czasie pandemii. Swoją postawą pokazujecie, że pomoc drugiemu człowiekowi, tak ważna gdy przychodzi nam mierzyć się z koronawirusem, jest dzisiaj priorytetem. Każdy pacjent wie, że może Wam powierzyć swoje zdrowie. 

Dzisiaj Państwa praca wiąże się z ogromną odpowiedzialnością za ludzkie życie. Nie szczędzicie sił, by ratować zdrowie i życie Polaków. Wszyscy doceniamy ten ogromny wysiłek i jesteśmy wdzięczni, że możemy liczyć na służbę zdrowia naszego ministerstwa. 

Jako Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji jestem pełen uznania dla Państwa pracy. Z całego serca dziękuję za profesjonalizm i oddanie w czasie pandemii. W nadchodzącym roku proszę przyjąć życzenia wszelkiej pomyślności oraz tego, co najcenniejsze – zdrowia.


Z wyrazami szacunku

Mariusz Kamiński
Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji

© 2018 Super-Polska.pl stat4u