Znamy finalistów konkursu wiedzy o Olsztynie

Autor: UM Olsztyn 2021-10-27 09:34:22

Zmagania organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury są związane ze zbliżającymi się urodzinami naszego miasta. Wielki finał zabawy już w niedzielę (31 października) w kameralnej sali amfiteatru.

Konkurs "Co Ty wiesz o Olsztynie..." to nie tylko doskonała okazja do sprawdzenia swojej wiedzy. Najlepszy z najlepszych uczestników zostanie nagrodzony trzema tysiącami złotych.

W finale zmagań rywalizować będzie trójka uczestników, którzy najlepiej spisali się podczas eliminacji. Do tych, które odbyły się w Kamienicy Naujacka, zgłosiło się ponad dwadzieścia osób. Do finału awansowali: Magdalena Wałkuska, Piotr Łuński oraz Jerzy Popiołek.

- Na trzeciej pozycji uplasowały się aż dwie osoby - mówi Mariusz Sieniewicz z Miejskiego Ośrodka Kultury. - Zgodnie z regulaminem imprezy w tym przypadku zadecydował czas poprawnego wypełnienia arkusza konkursowego. Finalistom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w naszej zabawie.

Finał konkursu dokładnie w dniu 668. urodzin Olsztyna, 31 października (niedziela) o 16:00 w sali pod Amfiteatrem. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

© 2018 Super-Polska.pl stat4u