Example list

# Name Description Action
1 Name 1 Description 1

APEL O DOBROWOLNĄ POMOC w walce z FACEBOOKIEM

WALCZYMY O WOLNOŚĆ SŁOWA też dla WAS!

Nasza gazeta www.super-polska.pl została założona z pobudek patriotycznych. Naszą intencją było to aby chwalić wszystko co polskie, min. osiągnięcia Polski i Polaków we wszystkich dziedzinach życia bo uważamy, że Polska jest SUPER!

Nasza gazeta www.super-polska.pl została zarejestrowana w polskim Sądzie zgodnie z polskim prawem i podlega ochronie prawnej. Na progu rozwoju naszej gazety zostaliśmy zaatakowani w listopadzie 2015 roku przez największego światowego giganta medialnego czyli przez Facebooka. Facebook usunął z całego zasobu światowego wszelkie informacje gdzie użyto słowa super-polska.pl i zablokował następne publikacje. Do dnia dzisiejszego nie podano przyczyny takiego działania a blokada trwała do kwietnia 2018, czyli dwa i pół roku.

W związku z tym, że uważamy takie działanie Facebooka za bezprawne i dyskryminujące polskiego wydawcę prasowego postanowiliśmy wystąpić na drogę prawną. Niestety nie jest to prosta droga. Po długich poszukiwaniach uzyskaliśmy pomoc od Fundacji na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris której prawnicy będą nam pomagali pro bono. Niestety inne koszty procesu są bardzo duże i mogą sięgać nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych a nasza gazeta utrzymuje się jedynie z własnych środków prywatnych, gdyż atak Facebooka uniemożliwił rozwój gazety.

Mimo iż jest duża szansa na wygranie procesu przeciwko tej gigantycznej firmie, proces może się nie odbyć z powodu braku środków na opłaty procesowe. Dlatego zwracamy się do Was o pomoc. Każda nawet najmniejsza wpłata pomoże nam w walce o Wolność Słowa dla wszystkich obywateli naszego kraju.

Uważamy, że Facebook nie tylko złamał prawo ale naruszył też godność, a wygranie tego procesu będzie wygraną nas wszystkich.

Dlatego apelujemy o dobrowolne darowizny pieniężne za które z góry dziękujemy.

Przelew z Polski

FORMAT – Andrzej Ficek – wydawca gazety Super-Polska

84-240 Reda ul. Gdańska 43

Bank PKO Bank Polski

nr 66102019120000920201479310

Przelew z zagranicy

FORMAT – Andrzej Ficek - wydawca gazety Super-Polska

84-240 Reda ul. Gdańska 43

BIC (SFIFT) – BPKOPLPW

PL 66102019120000920201479310

© 2018 Super-Polska.pl stat4u