Pieśń „Gaude Mater Polonia” rozbrzmiała w Tarnowskiej Szkole Wyższej

Autor: Małopolski UW 2021-10-22 20:15:45

Wykładowcy, studenci, absolwenci i pracownicy Tarnowskiej Szkoły Wyższej uroczyście zainaugurowali dziś rok akademicki 2021/2022. W wydarzeniu uczestniczył II wicewojewoda małopolski Ryszard Pagacz.

Kierunki, jakie oferuje Tarnowska Szkoła Wyższa, cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Władze Uczelni analizując potrzeby rynku i zmieniające się oczekiwania pracodawców, przygotowują kolejne oferty edukacyjne dające szerokie kompetencje. Absolwenci Uczelni są znakomicie przygotowani do podjęcia wymarzonej aktywności zawodowej. Wszystkim rozpoczynającym naukę w tarnowskiej Szkole oraz kontynuującym kształcenie życzę sukcesów, a Gronu Akademickiemu spełnienia zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym – mówi wicewojewoda Ryszard Pagacz.

 

Uroczystości rozpoczęły się od odśpiewania „Gaude Mater Polonia” i wystąpień rektorów oraz zaproszonych gości. Następnie odbyła się immatrykulacja studentów I roku i wręczenie wyróżnień absolwentom. Inaugurację zakończył wykład pn. „Psychologia we współczesnym sporcie – refleksje z Igrzysk olimpijskich w Tokio”.

© 2018 Super-Polska.pl stat4u