ODESZŁA NA WIECZNĄ SŁUŻBĘ. NA ZAWSZE W NASZEJ PAMIĘCI!

Autor: MSWiA 2022-07-06 09:40:58

Z głębokim żalem informujemy, że po długiej chorobie odeszła od nas nasza koleżanka – mł. asp. Katarzyna Chomej. Policjantka, która służbę pełniła w Komendzie Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim, osierociła dwóch sześcioletnich synków. Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk wraz z kierownictwem warmińsko-mazurskiej Policji, Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Olsztynie, koledzy i koleżanki łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną.

Młodszy aspirant Katarzyna Chomej służbę w Policji rozpoczęła w 2011 roku w Oddziale Prewencji Policji w Olsztynie. W 2012 roku kontynuowała służbę już w Komendzie Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim, gdzie od początku była związana z wydziałem prewencji i ruchu drogowego.

Służbę w Policji oraz spokój życia rodzinnego kilka lat temu przerwała ciężka choroba nowotworowa, z którą Kasia walczyła wspierana przez rodzinę i przyjaciół. Niestety mimo dzielnej postawy i wytrwałej walki, lidzbarska policjantka wieczorem 4 lipca 2022 roku odeszła na wieczną służbę, pozostawiając pogrążonego w żałobie męża (również policjanta), dwóch sześcioletnich synków, rodzinę, przyjaciół, kolegów i koleżanki.

Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk wraz z kierownictwem warmińsko-mazurskiej Policji oraz Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Olsztynie w imieniu własnym, kierownictwa Policji oraz wszystkich policjantów i pracowników Policji składają bliskim wyrazy współczucia, zapewniając wsparcie w tych trudnych chwilach.

Kasiu! Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci!

© 2018 Super-Polska.pl stat4u