OSTATNIE POŻEGNANIE SIERŻANT NATALII ISKRY

Autor: MSWiA 2023-01-14 09:57:58

Tłumy towarzyszyły w ostatniej drodze sierżant Natalii Iskry z Komisariatu Policji w Kudowie-Zdroju, która wracając do domu po służbie, zginęła tragicznie w wypadku drogowym. W uroczystościach pogrzebowych w Kłodzku wzięła udział rodzina zmarłej funkcjonariuszki, przyjaciele i znajomi. Naszą koleżankę pożegnali także licznie policjanci garnizonu dolnośląskiego, na czele z Pierwszym Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu inspektorem Robertem Frąckowiakiem. Uroczystość odbyła się zgodnie z policyjnym ceremoniałem.

Wczoraj, o godzinie 15:00, na Cmentarzu Komunalnym w Kłodzku odbyły się uroczystości pogrzebowe sierżant Natalii Iskry, funkcjonariuszki Zespołu Prewencji z Komisariatu Policji w Kudowie-Zdroju. Natalia miała zaledwie 23 lata, gdy wracając po służbie do domu, tragicznie zginęła w wypadku drogowym.

W ceremonii pogrzebowej, oprócz rodziny, przyjaciół, kolegów i znajomych, uczestniczyli między innymi Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu inspektor Robert Frąckowiak, Zastępca Komendanta Powiatowego w Kłodzku nadkomisarz Marcin Sknera, a także liczne grono funkcjonariuszy oraz pracowników naszej formacji. Uroczystości odbyły się z pełnym ceremoniałem, przy udziale kompanii honorowej wrocławskiego oddziału prewencji, jak również Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Natalia Iskra decyzją Komendanta Głównego Policji pośmiertnie została awansowana na stopień sierżanta Policji.

Sierżant Natalia Iskra dała się poznać jako policjantka zaangażowana i otwarta na potrzeby innych osób. Pomaganie innym było istotą jej służby i kształtowało jej codzienną postawę. Jesteśmy dumni, że zdecydowała się założyć granatowy mundur i że była częścią naszej policyjnej rodziny. Pamięć o niej będziemy pielęgnować w naszych sercach.

W imieniu kierownictwa oraz policjantów i pracowników dolnośląskiej Policji jeszcze raz składamy rodzinie, a także bliskim sierżant Natalii Iskry najszczersze wyrazy współczucia i żalu płynące z naszych serc.

Cześć Jej pamięci!

© 2018 Super-Polska.pl stat4u