Wojewoda wielkopolska Agata Sobczyk gra razem z WOŚP!

Autor: Wielkopolski UW 2024-01-26 09:34:54

Do 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dołącza wojewoda wielkopolska Agata Sobczyk. W ramach aukcji można wygrać Konstytucję RP podpisaną przez marszałka Sejmu RP Szymona Hołownię i kawę z wojewodą w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu.

Wojewoda wielkopolska Agata Sobczyk gra w tym roku razem z WOŚP dla oddziałów pulmonologicznych dzieci i dorosłych. W ramach aukcji do wygrania jest Konstytucja RP podpisana przez marszałka Sejmu RP Szymona Hołownię oraz niepowtarzalna okazja na spotkanie z wojewodą Agatą Sobczyk. Aukcja, wystawiona przez Sztab WOŚP przy Politechnice Poznańskiej, dostępna jest pod linkiem: https://allegro.pl/oferta/konstytucja-rp-i-kawa-z-wojewoda-wielkopolska-...(odnośnik zewnętrzny).

– Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy to wyjątkowa inicjatywa, która ratuje życie wielu osobom, a także pomaga w poprawie stanu zdrowia milionów Polek i Polaków, tych małych i dużych. Co roku nasze społeczeństwo pokazuje, jak wielkie ma serca i jestem przekonana, że tak będzie też i tym razem i wspólnie uda nam się pobić kolejny rekord – mówi wojewoda Agata Sobczyk. – Zapraszam do licytowania wszystkie osoby z wielkimi sercami, wspierające WOŚP do końca świata i o jeden dzień dłużej!

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku. Cel tegorocznego finału to: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”.

© 2018 Super-Polska.pl stat4u