W majówkę tańsze tankowanie i ładowanie na stacjach ORLEN

Autor: mat prasowe ORLEN 2024-04-30 09:25:51

Już jutro rusza majówkowa promocja na stacjach paliw ORLEN. Nowi i obecni uczestnicy programu lojalnościowego ORLEN VITAY mogą zatankować paliwo taniej o 30 groszy za litr, a posiadacze Karty Dużej Rodziny aż o 40 groszy. Do 5 maja klienci wszystkich stacji ORLEN w całej Polsce będą mogli kupić w promocyjnej cenie nawet 100 litrów paliwa. Z rabatów na ładowanie skorzystają także użytkownicy pojazdów elektrycznych, zarejestrowani w aplikacji ORLEN Charge.

Promocja paliw na stacjach ORLEN potrwa od piątku 26 kwietnia do 5 maja br., do godz. 23:59. W tym czasie można będzie uzyskać rabat na paliwa podczas dwóch tankowań. Limit pojedynczego promocyjnego tankowania to 50 litrów, po jego przekroczeniu pozostała część tankowania będzie rozliczana po regularnej cenie.

Z majówkowej promocji będą mogli skorzystać wszyscy użytkownicy programu VITAY, zarejestrowani w aplikacji ORLEN VITAY lub posiadający tradycyjną plastikową kartę VITAY. Nowi klienci mogą przystąpić do promocji po zarejestrowaniu się w aplikacji. Każdy jej uczestnik otrzyma 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa (EFECTA lub VERVA). Na dodatkową zniżkę mogą liczyć użytkownicy programu VITAY, którzy posiadają również Kartę Dużej Rodziny. Otrzymają oni rabat wyższy o 10 groszy, co oznacza, że oszczędzą 40 groszy na każdym zatankowanym litrze w ramach promocji. Za zakup paliwa z rabatem będzie można otrzymać paragon lub fakturę.

Program VITAY, z którego aktywnie korzysta ponad 6,6 miliona użytkowników, od ponad 20 lat umożliwia zbieranie punktów za tankowanie paliwa oraz zakup innych produktów na stacjach ORLEN. Punkty VITAY można wymieniać nie tylko na atrakcyjne nagrody rzeczowe i kupony rabatowe, ale także przeznaczyć na pomoc charytatywną.

Niższe koszty tankowania podczas promocji to nie jedyna korzyść, jaką zyskają kierowcy odwiedzający stacje paliw ORLEN. W czasie majówkowych podróży czeka na nich szeroka oferta gastronomiczna Stop Cafe oraz kompleksowy pakiet usług, znacząco usprawniających tankowanie i płatność. Jedną z nich jest możliwość zapłaty za paliwo i pozostałe produkty z całej oferty stacji bezpośrednio przy dystrybutorze, u Mobilnego Kasjera wyposażonego w tablet z aplikacją kasową, drukarkę fiskalną oraz terminal płatniczy POS. Usługa ta jest dostępna na 375 stacjach w całej Polsce.

Z promocyjnej oferty w majówkę będą mogli skorzystać także posiadacze pojazdów elektrycznych. Rozpocznie się ona 1 maja o północy i potrwa do 5 maja, do godz. 23.59. W tym czasie każdy użytkownik aplikacji ORLEN Charge będzie mógł naładować pojazd z 10 proc. rabatem na wszystkich stacjach ORLEN i punktach ładowania Energi z Grupy ORLEN. Obecnie aplikację ORLEN Charge posiada już ponad 70 tysięcy użytkowników.

---

Regulamin promocji dla użytkowników programu ORLEN VITAY dostępny jest na: www.vitay.pl/rabaty

© 2018 Super-Polska.pl stat4u