OTWARCIE II EDYCJI KONGRESU SMART PROJECT, BUILDING & CITY

Autor: Podkarpacki UW 2019-03-25 08:47:55
Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wzięła 22 marca udział w otwarciu II Edycji Kongresu SMART Project, Building & City będącego integralną częścią 24 Targów Budownictwa EXPO DOM.

Zarówno Targi, jak też Kongres przyciągają corocznie sporą liczbę producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracowni projektowych, architektów i deweloperów. Organizowane na Podpromiu Targi są doskonałą okazją do zaprezentowania interesującej oferty, wymiany poglądów i opinii, nawiązania kontaktów biznesowych oraz zapoznania się z opinią konsumentów, co niewątpliwie przyczyni się zwiększenia jakości produktów i świadczonych usług.

– Dzisiejsze Targi to wyjątkowe wydarzenie podczas którego zaprezentują się nie tylko przedstawiciele i producenci znanych marek, ale także debiutanci, którzy dopiero wchodzą na rynek. Na rynek niezwykle wymagający, na którym oczekiwania konsumentów cały czas rosną. W związku z tym oferowane produkty i usługi powinny być coraz lepsze i coraz bardziej dostosowane do zmieniających się gustów – powiedział wojewoda Ewa Leniart.

© 2018 Super-Polska.pl stat4u