100. urodziny Pani Heleny z Gniewoszowa

Autor: Mazowiecki UW 2019-04-27 08:54:32
Pani Helena Płusa z Gniewoszowa ukończyła 100 lat. Z tej okazji z życzeniami do jubilatki przyjechała najbliższa rodzina oraz zaproszeni goście. W wydarzeniu uczestniczył Paweł Sagan z radomskiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Radomiu.

Okolicznościowy list gratulacyjny skierował do Pani Heleny Premier Rządu RP, Mateusz Morawiecki: Z okazji wyjątkowego jubileuszu – Pani 100 Urodzin – proszę przyjąć moje pozdrowienia oraz wyrazy głębokiego szacunku. Oby kolejne lata były szczęśliwe i radosne.

Wraz z życzeniami od szefa rządu Paweł Sagan przekazał kwiaty oraz gratulacje i pozdrowienia od Wojewody Mazowieckiego, Zdzisława Sipiery.

Jak twierdzi Pani Helena, w życiu zawsze kierowała się życzliwością i szacunkiem do ludzi. Pogoda ducha, wiara i miłość pozwoliły jej przetrwać najtrudniejsze doświadczenia w życiu. Obecnie Pani Helena znajduje się pod czułą i troskliwą opieką pań z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gniewoszowie.

W jubileuszowych uroczystościach uczestniczyli: Marcin Gac - Wójt Gminy Gniewoszów, Monika Gogacz - Kierownik USC, Bogdan Przychodzeń - Kierownik GOPS wraz z pracownikami opieki społecznej: Barbarą Molendą i Kingą Soldat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Kozienicach reprezentowały Edyta Sztyber i Iwona Łabuszewska.

© 2018 Super-Polska.pl stat4u