ALKS PWSZ Gorzów na Mistrzostwach Polski Juniorów

Z jednym złotym medalem i wieloma rekordami życiowymi wrócili reprezentanci ALKS PWSZ Gorzów z Mistrzostw Polski Juniorów. Zawody odbywały się od 13 do 15 lipca we Wrocławiu.
Najlepiej wrocławskie mistrzostwa będzie wspominać Natalia Kaczmarek, która zdobyła złoty medal w biegu na 400 m. Gorzowianka pobiła również swój rekord życiowy - 56,56, poprawiając dotychczasowy o prawie dwie sekundy. Natalia awansowała także do finału B na 100 m przez płotki.

Bardzo dobrze spisała się również Marta Mydłowska. W biegu na 3000 m z czasem 10:36,46 s (nowy rekord) ukończyła zawody na siódmym miejscu.

Pozostałe wyniki:

Sztafeta 4x400 m kobiet - ósme miejsce w składzie: Adriana Maniukiewicz, Joanna Pawlicka,
Marta Mydłowska, Natalia Kaczmarek
Dominik Pawlak - dyskwalifikacja w biegu na 400 m, 110 m przez płotki - 10 miejsce
Natalia Różańska - 12 miejsce w trójskoku
Dawid Piaseczny - 16 miejsce w chodzie na 10 km
Alicja Kukier - 17 miejsce w chodzie na 5 km

W sumie zawodnicy ALKS PWSZ Gorzów zajęli 22 miejsce na ponad 220 startujących klubów zdobywając 37 pkt. w klasyfikacji dzieci i młodzieży. Jest to najlepszy wynik w krótkiej historii klubu.