Sukces toruńskich żeglarzy!

Toruńscy zawodnicy z Uczniowskiego Klubu Żeglarskiego WIKING zajęli miejsca na podium podczas XXXIV Pucharu Arki.
Torunianie Adrian Raczkowski i Wiktoria Walter zajęli medalowe miejsca podczas XXXIV Pucharu Arki. Adrian Raczkowski wygrał w klasie Laser Radial Mężczyzn, natomiast Wiktoria Walter zajęła trzecie miejsce w klasie Junior Laser Radial Kobiet.

153 żeglarzy klasy Laser z całej Polski rywalizowało w Pucharze Arki od 1 do 3 maja 2014 r. Regaty zaliczane do Pucharu Polski rozgrywane były na akwenie Zatoki Gdańskiej. To pierwsza tegoroczna eliminacja do Mistrzostw Europy w klasach Laser 4,7 i Laser Radial K i M juniorów.

Uczniowski Klub Żeglarskiego WIKING z siedzibą w Toruniu wspiera Gmina Miasta Toruń.