Rok Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Autor: UM Szczecin 2022-05-18 09:00:04

To już rok odkąd Centrum Inicjatyw Rodzinnych działa w Szczecinie. Za nami blisko 80 warsztatów, kilka dużych imprez plenerowych, a także tysiące odwiedzin i rozmów z mieszkańcami

Centrum rozpoczęło swoją działalność w ubiegłym roku w nieprzypadkowym terminie, bo w Międzynarodowy Dzień Rodziny. Przez cały rok wiele działo się zarówno w siedzibie Centrum przy al. Wojska Polskiego 51 oraz w przestrzeni miasta. W siedzibie CIR mieszkańcy miasta mogli zdobyć wszystkie informacje, które mogą być niezbędne rodzicom oraz uzyskać informacje o ciekawych wydarzeniach czy inicjatywach organizowanych z myślą o szczecińskich rodzinach.

 

Centrum organizowało też wiele ciekawych imprez plenerowych takich jak „Dni Rodziny”, „Dzień przyjaźni” czy „Dzień fotografii”. Podczas wszystkich spotkań na dzieci czekała moc atrakcji i ciekawych zajęć, które pozwalały na aktywne spędzenie wolnego czasu.

 

Podobnie będzie w tym roku. W dniach 24-26 czerwca CIR zaprasza wszystkich mieszkańców na „Dni Rodziny”. Będzie to okazja do wspólnego świętowania z trzech okazji – Dnia Mamy, Dnia Dziecka i Dnia Taty. Piątek będzie okazją do spotkań w siedzibie Centrum, na sobotę zaplanowany jest festyn rodzinny na Jasnych Błoniach, a w niedzielę wspólna zabawa i ognisko na Polanie Sportowej.

 

- Już dziś zapraszamy do wspólnego świętowania – mówi Karolina Lipińska, kierownik Centrum. – Wszystkie szczegółowe informacje pojawią się wkrótce na naszej stronie internetowej oraz profilach w mediach społecznościowych.

 

Więcej na rodzina.szczecin.eu

© 2018 Super-Polska.pl stat4u