Mistrz Świata z wizytą u prezydenta Bydgoszczy

Michał Szmelc, który na Mistrzostwach Świata w Bochum zdeklasował wszystkich rywali i w swojej kategorii wiekowej zajął pierwsze miejsce, spotkał się dziś w piątek 10 października 2014 r. z prezydentem Rafałem Bruskim.
Michał na co dzień trenuje pod okiem Agnieszki Sikorskiej w Młodzieżowym Domu Kultury nr 5. Ma dopiero 10 lat a już może pochwalić się zajęciem pierwszego miejsca i zdobyciem złotego medalu w kategorii hip - hop chłopcy solo do lat 11. Swój sukces zawdzięcza ciężkiej pracy, tańczy od piątego roku życia. Freestyle i improwizacja w tańcu to jego najmocniejsza cecha, dzięki temu wygrał turniej w Bochum i pokonał 46 innych solistów z całego świata. Michał dwa razy w tygodniu trenuje układy solo, kolejne dwa treningu razem z formacją SPID KIDS.